La Belle


La Belle eshte sallon bukurie ku ofron sherbime profesionale me produkte te brendeve me te njohura Gjermane.

Me nje staf profesional ju do te merni sherbimet me te mira ne vend.Bukuria e së nesërmes është rezultati i tretmanit të sotëmZbuloni bukurin tuaj! Lëkurë të shëndetshëm, trajtim dhe relaksim për trupin dhe shpirtin tuaj. Të gjitha në La Belle Beauty Studio